Thirrja Islamike

Selam Alekum Vellazun e Motra Mir Se Erdhet Ne Forum Thirrja Islamike Ne Ket Forum Dot Gjeni Video Ligjerata Filma Nga Mujahideen e Shum Gjera Tjera Po Ashtu Mudeni Ta Nidgjoni RAdio Pendimi 24 Ore Online Ju Deshiroj Te Kaloni Qaste Sa Ma Te Bukura
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 [Freeware] - Yet anOther Desktop Manager 3D

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Pejonalija
Admin
avatar

Numri i postimeve : 114
Age : 37
Registration date : 26/10/2007

MesazhTitulli: [Freeware] - Yet anOther Desktop Manager 3D   Sun Oct 28, 2007 4:53 am

Pėr ata qė kuptojn gjuhen angleze tani nuk do te jet veshtir ta kuptojn ket tool.

Kurse pėr ata qė se kuptojn fare gjuhen angleze.

Ky ėshtė nje program i cili ndan Desktopin tuaj nė 2,3,4 pjes tė tij dhe mundeni tė punoni nė gjėra tė ndryshme.. gjithashtu ėshtė dhe nje tool ecila mundėson pak 3D Effekte.

Pėr tė pasur mundėsin ti pėrdorur Effektet duhet te jet Kartela Grafikes tuaj DirectX 9 Kompatibel.

Demostrim nga Desktopi ime nuk ishte me rendesi me bėr se Softuerin mundeni tė shkarkoni dhe te testoni mbrenda ca sekundave. Nuk ka nevoj pėr instalim!

http://esatpllana.es.ohost.de/TDS.exe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mujahideen.albanianforum.net
 
[Freeware] - Yet anOther Desktop Manager 3D
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Thirrja Islamike :: Programe aplikative dhe Islame-
Kėrce tek: