Thirrja Islamike

Selam Alekum Vellazun e Motra Mir Se Erdhet Ne Forum Thirrja Islamike Ne Ket Forum Dot Gjeni Video Ligjerata Filma Nga Mujahideen e Shum Gjera Tjera Po Ashtu Mudeni Ta Nidgjoni RAdio Pendimi 24 Ore Online Ju Deshiroj Te Kaloni Qaste Sa Ma Te Bukura
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Ushtaret Tan nuk Vdesin Kėshtu thon Amrikanėt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Pejonalija
Admin
avatar

Numri i postimeve : 114
Age : 37
Registration date : 26/10/2007

MesazhTitulli: Ushtaret Tan nuk Vdesin Kėshtu thon Amrikanėt   Sat Oct 27, 2007 12:28 pm

Es-Selamu Alejkum

Falenderimi i takon Allahut subhanehu ue teala Zotit fuqi plot, salatet dhe selamet qofshin mbi te dėrguarin e tij Muhamedin alejhi selam dhe mbi famijlen e tij dhe mbi shkokėt e tij dhe mbi pasuesit e tij deri ne diten e kiametit.

[color=darkorchid]Kemi rastin qe tiu prezantojm ne Thirrja Islamike Videon e cila ka qen prej projekteve te Nenhijeneshpates.net por pasi qe faqja nuk po punon e shofim te arsyeshme qe te i paraqesim ata filma edhe ketu inshallah...

[Kėtu nsize=12]ė kėtė video ėshtė njė realitet i hidhur pėr tė gjith ata qe e simpatizojn ushtrin e flliqur amerikane, njė realitet i cili tregon vėrtetėsin e ngjarjeve nė tokat e luftės, ngase nė mediat e Tv-ve qė i shikojm ne ditė e natė dėgjojm se Tanket po hudhen ne AJR ndėrsa Ushtarėt Amerikan po mbijetojn, kėshtu thon ata qė e kan nė dorė tė gjithė informimin Botėror, por me kėtė vidoe Inshallah do tė kuptoni realitetin e atyre ushtarėve qe po pretendojn Mediat Shiqptaro-Amerikane apo Arabo-Amerikane apo pa marr parasysh cilat Media kur tė gjith ZOT te tyre kan Amerikėn.
Pra Pėr mė shum Shkarkone kėtė film dhe vėrtetohuni.]Filmi apo Video titullohet :


Ushtarėt Tanė nuk Vdesin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mujahideen.albanianforum.net
 
Ushtaret Tan nuk Vdesin Kėshtu thon Amrikanėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Thirrja Islamike :: Filma me pėrkthim nė gjuhėn Shqipe-
Kėrce tek: