Thirrja Islamike

Selam Alekum Vellazun e Motra Mir Se Erdhet Ne Forum Thirrja Islamike Ne Ket Forum Dot Gjeni Video Ligjerata Filma Nga Mujahideen e Shum Gjera Tjera Po Ashtu Mudeni Ta Nidgjoni RAdio Pendimi 24 Ore Online Ju Deshiroj Te Kaloni Qaste Sa Ma Te Bukura
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Lejimi i Konstruktimit tė Xhamis me Minare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Pejonalija
Admin
avatar

Numri i postimeve : 114
Age : 37
Registration date : 26/10/2007

MesazhTitulli: Lejimi i Konstruktimit tė Xhamis me Minare   Sun Oct 28, 2007 4:26 am

Zyrtaret Zvicėran nga Parlamenti Qendrorė tė Zvicrės Lejojn ndertimin e gjamis me minare nė Kryeqytetin Zvicėran BERN. Allahu Akber.

Pas shum rėfuzimėve nga populli zvicėran, pasi qė nė disa kisa zvicėrane lėshuan Ezanin duke i paralajmėruar popullin qė mos tė je tė pajtimit pėr njė lejim tė tillė.

Por ja qė Allahu xh sh deshti dhe lejuan qė kjo tė ndodhė ku nė tė ardhmėn shum shpejt do tė ketė nė Xhami me Minare nė Kryeqytet, do tė thotė ėshtė Xhamia e Dytė nė Zvicer me minare pas Xhamis nė Gjenev
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mujahideen.albanianforum.net
 
Lejimi i Konstruktimit tė Xhamis me Minare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Thirrja Islamike :: Lajme dhe komunikata-
Kėrce tek: