Thirrja Islamike

Selam Alekum Vellazun e Motra Mir Se Erdhet Ne Forum Thirrja Islamike Ne Ket Forum Dot Gjeni Video Ligjerata Filma Nga Mujahideen e Shum Gjera Tjera Po Ashtu Mudeni Ta Nidgjoni RAdio Pendimi 24 Ore Online Ju Deshiroj Te Kaloni Qaste Sa Ma Te Bukura
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Shkaterrimi i popullit te Nuhit A,S

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Pejonalija
Admin
avatar

Numri i postimeve : 114
Age : 37
Registration date : 26/10/2007

MesazhTitulli: Shkaterrimi i popullit te Nuhit A,S   Sat Oct 27, 2007 12:21 pm

Es-Selamu Alejkum

Falenderimi i takon Allahut subhanehu ue teala Zotit fuqi plot, salatet dhe selamet qofshin mbi te dėrguarin e tij Muhamedin alejhi selam dhe mbi famijlen e tij dhe mbi shkokėt e tij dhe mbi pasuesit e tij deri ne diten e kiametit.

Kemi rastin qe tiu prezantojm ne Thirrja Islamike Videon e cila ka qen prej projekteve te Nenhijeneshpates.net por pasi qe faqja nuk po punon e shofim te arsyeshme qe te i paraqesim ata filma edhe ketu inshallah...

Filmi apo Video titullohet

Shkaterrimi i popullit te Nuhit a,s
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mujahideen.albanianforum.net
 
Shkaterrimi i popullit te Nuhit A,S
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» IDRIZ ZEQIRAJ:12 QERSHORI 1999 DATON ĒLIRIMIN E KOSOVĖS-KUSH PO PĖRPIQET TA FALSIFIKOJĖ HISTORINĖ
» Shevki Sh. Voca: Mitrovica nė udhė pėrshkrimin e Branislav Nushiqit
» Halit Elshani: Heronjėt, Martirėt janė pronė e popullit
» Ne ishim ketu, Ne jemi akoma ketu, kjo eshte "HISTORIA" e Popullit Tim
» Albumet e kėngėtarit dhe Rapsodit tė Popullit- Agim Gashit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Thirrja Islamike :: Filma me pėrkthim nė gjuhėn Shqipe-
Kėrce tek: