Thirrja Islamike

Selam Alekum Vellazun e Motra Mir Se Erdhet Ne Forum Thirrja Islamike Ne Ket Forum Dot Gjeni Video Ligjerata Filma Nga Mujahideen e Shum Gjera Tjera Po Ashtu Mudeni Ta Nidgjoni RAdio Pendimi 24 Ore Online Ju Deshiroj Te Kaloni Qaste Sa Ma Te Bukura
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Xhihad Nė Turkmenistanin Lindor

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Pejonalija
Admin
avatar

Numri i postimeve : 114
Age : 37
Registration date : 26/10/2007

MesazhTitulli: Xhihad Nė Turkmenistanin Lindor   Sat Oct 27, 2007 1:24 pm

Es-Selamu Alejkum


Falenderimi i takon Allahut subhanehu ue teala Zotit fuqi plot, salatet dhe selamet qofshin mbi te dėrguarin e tij Muhamedin alejhi selam dhe mbi famijlen e tij dhe mbi shkokėt e tij dhe mbi pasuesit e tij deri ne diten e kiametit.

Kemi rastin qe tiu prezantojm ne Thirrja Islamike Videon e cila ka qen prej projekteve te Nenhijeneshpates.net por pasi qe faqja nuk po punon e shofim te arsyeshme qe te i paraqesim ata filma edhe ketu inshallah...


Filmi apo Video titullohet :

Xhihad Nė Turkmenistanin Lindor

(Ky film ėshtė i pėrbėr prej disa serive qė do ti sjellim
kėtu inshallah, por disa prej tyre na mungojn pėr momentin,
nėse hasim nė ta do ti sjellim inshallah)
(Pjesa e Parė-1)
(Pjesa e Dytė 2)
(Pjesa e Tret3)
[center](Pjesa e Katėrt 4)
(mb 4.56)
http://www.archive.org/download/khatab-r4/khatab1.WMV

Ose kėtu


[url=http://ia340925.us.archive.org/0/ite...r4/khatab1. WMV]http://ia340925.us.archive.org/0/ite...r4/khatab1. WMV[/url]
[center]Ketu pra e shihni se mungojn disa pjes, dhe dalim te pjesa e 8 dhe gjithashtu edhe pjesa e 9 mungon, inshallah arrim qe tua sjellim edhe ata.

(Pjesa e Tetė Cool


[/center]
[/center]
[/center]
[/center]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mujahideen.albanianforum.net
 
Xhihad Nė Turkmenistanin Lindor
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Thirrja Islamike :: Filma me pėrkthim nė gjuhėn Shqipe-
Kėrce tek: